Profesionální čištění zubů

zahrnuje především vyšetření chrupu a dásní, instruktáž vhodné techniky čištění zubů, doporučení optimálních pomůcek, odstranění zubního kamene, měkkého bakteriálního povlaku (plaku) a povrchových pigmentací pomocí ručních nástrojů a ultrazvuku, leštění zubů, ev. výplní , výplach a lokální fluoridaci. Doba ošetření: cca. 50 min. Cena: 800 až 1000 Kč

Kontrolní návštěva s dočištěním zubního kamene

součástí je vyšetření stavu zubů a dásní, dočištění zbytků zubního kamene, výplach, fluoridace, reinstruktáž čištění zubů, ev. doplnění o další specifické pomůcky.
Cena od 500 Kč

Prostá instruktáž hygieny

zahrnuje vyšetření chrupu a dásní, instruktáž hygieny, doporučení vhodných pomůcek, ev.odstranění měkkých povlaků.

Doba ošetření: cca. 20 min. Cena: 450 Kč

Air Flow- pískování zubů

jedná se o odstranění povrchových pigmentací ze zubů pomocí speciálního přístroje, který šetrně vyčistí skvrny od kávy, čaje nebo cigaret proudem písku a vody pod tlakem.
Cena od 600 Kč 1 čelist

Bělení zubů

ordinační bělení, nanesení ochranné bariéry na dásně a čtyři patnáctiminutové procedury, během kterých je na zuby nanášen 38% bělící gel, jehož účinek je zesílen pomocí speciální bělící lampy. V závěru je provedena mineralizace.
Doba ošetření: cca. 120 min. Platba: 5000 Kč

domácí bělení, zhotoveny nosiče, uděláme přesnou situaci (kopii) Vašeho chrupu a do nosičů denně nanášíte bělící gel 16% karbamid peroxidu a necháte působit přes noc. Toto bělení trvá přibližně 2 až 3 týdny.

Cena od 3 500 Kč

Fluoridace s vysušením

je doporučována u silně kazivého chrupu a preventivně u pacientů s odvápněnou či jinak oslabenou sklovinou, kde hrozí zvýšené riziko vzniku zubního kazu.
Cena od 350 Kč